Official distributor for CZPLSK

Tisk

Squatty Potty v médiích


 

Přirozené vyprazdňování v dřepu zabrání mnohým zdravotním potížím

Prima receptář, 31. 10. 2015

Téma vyprazdňování obvykle řešíme jen v lékárně nebo u lékaře, pokud nás již sužují zdravotní problémy a potřebujeme pomoc. Víte ale, že mnohým z těchto potíží by se dalo jednoduše předejít, pokud byste se nad konáním své potřeby zamysleli a pořídili si pomůcku Squatty Potty? O co jde a v čem tkví její kouzlo? To si hned vysvětlíme.

PŘEČÍST ČLÁNEK

 

Squatty Potty. Když jednorožec vylučuje duhu, nemůže to být nechutné

Marketing Journal, 16. 10. 2015

Jistě jste už o tom četli. Způsob našeho trůnění na toaletě není pro zdraví nejlepší. Mnohem přirozenější je si při konání potřeby přidřepnout. Přesto se pravděpodobně při spatření turecké toalety zhrozíte a něco takového byste doma rozhodně nechtěli. Po zhlédnutí jednorožce, který kadí duhu, ale možná dáte šanci alespoň Squatty Potty.

PŘEČÍST ČLÁNEK

 

Chcete předcházet zdravotním problémům? Vyzkoušejte vyprazdňování se squaty potty!

Kámoška.cz, 5. 10. 2015

Spousta z nás se nad problematikou vyprazdňování nezastavuje, neboť se jedná o každodenní přirozený rituál. Usedneme na toaletní mísu, vykonáme potřebu a více nás téma vyprazdňování nezajímá. Přestože je vykonávání potřeby choulostivou záležitostí, v následujících řádcích se na ni zaměříme. Představíme vám nový produkt, který může výrazně ovlivnit vaše zdraví.

PŘEČÍST ČLÁNEK

 

Bez bolestí se židličkou squatty potty

Zdraví a sport.cz, 3. 10. 2015

Trápí vás časté bolesti břicha? Pokud dbáte o své zdraví a chcete předcházet zdravotním problémům, zkuste squatty potty – zdravotní stoličku, se kterou bude tolik důležité vyprazdňování jednodušší díky správné poloze.

PŘEČÍST ČLÁNEK

 

Jak se správně vyprázdnit?

JakTak.cz, 3. 10. 2015

Možná vás nikdy nenapadlo se pozastavit nad způsobem, kterým vykonáváte denní „velkou potřebu“. Pozor – riskujete tím vlastní zdraví! Lékaři společně s odborníky na zdraví potvrdili, že „to“ dělá většina lidí špatně, což je příčinou celé řady zdravotních problémů. Nabízí se jen jedno jediné řešení, jak se správně vyprazdňovat a tím zlepšit zdraví. Jaké?

PŘEČÍST ČLÁNEK

 

 

Sezení na toaletní míse škodí zdraví! Správné je vyprazdňování v dřepu

Portalprozeny.cz, 1. 10. 2015

Nad tématem vyprazdňování většina z nás moc nepřemýšlí, pokud nás zrovna netrápí akutní potíže. Prostě si sedneme na toaletní mísu a vykonáme svou potřebu. Jako o choulostivém tématu se o konání této potřeby ani příliš nemluví. My ale dnes toto téma přesto otevřeme. Chceme vám totiž představit nový úhel pohledu, který může mít velký vliv na zdraví.

PŘEČÍST ČLÁNEK