Official distributor for CZPLSK

Tvůrci Squatty Potty

Seznamte se s Billem, Judy a Bobbym Edwardsovými

Edwards family

Od naší rodiny k vaší

Dobrý den, jsme rodina Edwardsových. Navrhli a vytvořili jsme stoličku Squatty Potty®, kterou vyrábíme v naší firmě Squatty Potty LLC. Ta má sídlo v krásném městečku Saint George v americkém státu Utah.

Vždy jsme se starali o své zdraví. Po několika letech gastroenterologických problémů v naší rodině jsme začali hledat přirozené a levné řešení, které by nám pomohlo tyto obtíže řešit. Proto jsme také našli elegantní a prosté řešení – dřep!


Klíčovým rozdílem je správná pozice na toaletě

Elegantní řešení jsme našli poté, co jsme si uvědomili prostou skutečnost, že na toaletě je lepší mít kolena výše. Dlouho jsme hledali a hledali, ale stále jsme nemohli najít vhodný výrobek, který by nám umožnil zaujmout na toaletě opravdovou pozici v dřepu. Po vyzkoušení nejrůznějších stoliček a kyblíků, nemluvě o nespočtu ukopnutých palců (zejména uprostřed noci), jsme se rozhodli vzít záležitost do svých rukou. A výsledkem je právě Squatty Potty®.

Výhodou této stoličky je, že její tvar je kompatibilní se standardními toaletami a nijak zde nepřekáží, i když se zrovna nepoužívá. Navrhli jsme ji, vyrobili, vyzkoušeli a testovali znova a znova. Mysleli jsme na každou maličkost, aby její použití bylo snadnější a pohodlnější. Squatty Potty má optimální výšku, tvar a design, aby fungovala na každé toaletě. Je pohodlná, ergonomická, snadno použitelná a dostupná. A to bylo klíčem k úspěchu!


Máme poslání

Naším cílem je změnit způsob, jakým konáme naši potřebu, pěkně stoličku po stoličce.