Official distributor for CZPLSK

Často kladené otázky


Jak dosáhnout nejlepších výsledků?

Musíte být uvolnění! Optimální pozicí při vykonávání potřeby je uvolněný a přirozený dřep. Postupem času si vaše tělo určitě najde optimální pozici pro použití Squatty Potty® na vaší toaletě.


Jak se výrobek používá?

Sedněte si na toaletu, posuňte Squatty Potty® zpod toalety do optimální vzdálenosti a položte nohy na kraje stoličky. Čím lépe napodobíte přirozenou pozici v dřepu, tím lépe. Stoličku používejte pouze jako podpěru nohou, nestoupejte na ni, nadále seďte na toaletní míse. Po ukončení vyprazdňování nohy ze stoličky sundejte a stoličku zasuňte zpět pod toaletu, aby vám nepřekážela.


Bude to fungovat i u mé toalety?

Squatty Potty® se výborně hodí ke každé standardní toaletě. K dispozici jsou dvě velikosti: 18 cm pro toalety o výšce 35,5–38 cm a 23 cm pro toalety s výškou 39–43 cm. Jestliže jste fyzicky zdatnější nebo jste již Squatty Potty® dříve používali, určitě doporučujeme vyšší variantu.


Jak často mám Squatty Potty® používat?

Pokaždé, když jdete vykonat potřebu, i tu malou (platí samozřejmě jen pro ženy).


Co mohu očekávat?

Napoprvé to možná nebude úplně jednoduché, ale vaše tělo si na novou pozici rychle zvykne a nový, zdravější způsob vykonávání potřeby pro vás se stane naprosto přirozený. Většina uživatelů si použití Squatty Potty® osvojí ihned, některým to ovšem může trvat třeba týden, než se věci začnou dít tak, jak mají.


Jak výrobek udržovat?

Squatty Potty® lze v případě znečištění vyčistit běžným prostředkem na mytí toalet a jemným hadříkem (určenému k použití na plastové povrchy).


Jaké jsou podmínky pro vrácení?

Pro koupi výrobku přes internet platí zákonná 14denní lhůta pro vrácení. Více viz všeobecné obchodní podmínky.